Canon Pixma PRO-100S

PictBridge
Vreckové tlačiarne

• , zakúpené v Gigastore

• kvalita, profi prevedenie, podporné aplikácie pre tlač

V kombinácii s kvalitným papierom som dosiahol profesionálnu kvalitu. Výhodou je wifi pripojenie, keďže tlačiareˇň mám kvôli svojim proporciám ďalej od PC. Výhodou je tiež množstvo aplikácií a šablón pre tlač a v neposlednom rade (a prečo som ju vlastne zakúpil) je skvelý formát bezokrajovej A3 tlače. Zaujal ma tiež tichý mód pre použitie vo večerných hodinách.

Technológia tlače
atramentové
Maximálny formát tlače
A3+
Farebná tlač
PictBridge
Vreckové tlačiarne

Profesionálna 8-atramentová tlačiareň formátu A3+ s cloudovým pripojením - ideálna pre fotografických nadšencov. Táto profesionálna tlačiareň formátu A3+ je vybavená systémom využívajúcim 8 farbivových atramentov umožňujúcim tlačiť zábery vo výstavnej kvalite, ktoré môžete hrdo prezentovať či predávať, ako aj rozhraním Wi-Fi a plnohodnotným cloudovým pripojením pre jednoduchšiu integráciu do prebiehajúcich pracovných procesov.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Gigastore