Canon i-Sensys LBP-7018C

• rýchla inštalácia

nízka nadobúdacia cena

• , zakúpené v HEJ.sk

• Lacne, dobre, kvalitne, jednoduche ovladanie, jednoducha inštalacia
    • Chybal mi navod na inštalaciu v slovenčine ale vzhľadom k jednoduchosti som to zvladol bez nedostatkov.

Vo vzťahu kvalita a cena sa to určite oplati. Som spokojny.

Technológia tlače
laserové
Maximálny formát tlače
A4
Farebná tlač
PictBridge

Najmenšia farebná laserová tlačiareň LBP7018C od spoločnosti Canon disponuje rýchlosťou tlače 16 čiernobielych, 4 str./min farebne (A4), kvalitou tlače až 2 400 × 600 dpi s funkciou AIR pre automatické zdokonalenie obrazu, rozlíšením tisu až 600 × 600 d

• , zakúpené v FaxCOPY

• Kvalitná tlač
    • rýchla inštalácia

nízka nadobúdacia cena

• cena,
    • kvalita tlace,
    • je ticha
    • oddelene tonery
    • v baleni chyba usb napajaci kabel a tak isto papiere v slovencine ktore su vraj povinne ...

mozem len odporucat je nad ocakavanie len trocha sklamanie ze chyba v baleni kabel
    kvalita tlace je na vysokej urovni
    maximalna spokojnost

• , zakúpené v HEJ.sk

• Lacne, dobre, kvalitne, jednoduche ovladanie, jednoducha inštalacia

Vo vzťahu kvalita a cena sa to určite oplati. Som spokojny.